Witamy w MEDYK CENTRUM...

Poradnia Stomatologii Zachowawczej

Poradnia Stomatologii Zachowawczej

Medyk Centrum to również Nowoczesne Gabinety Stomatologiczne. Naszym celem jest pełna satysfakcja pacjentów, którym oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną.

Staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Gabinety wyposażone są w nowocześniejszy sprzęt, co zapewnia komfort pacjentowi i lekarzowi.

Stomatologia ogólna zwana inaczej stomatologią zachowawczą zajmuje się przede wszystkim zapobieganiem choroby próchnicowej zębów czyli profilaktyką przeciwpróchnicową oraz skutecznym leczeniem zaatakowanych już próchnicą twardych tkanek zęba, zachowując jego długą żywotność i naturalny wygląd, czyli estetykę. Często jednak zdarza się, że proces próchnicowy jest tak dalece zaawansowany, że same proste zabiegi zachowawcze już nie wystarczają. Dlatego też dzięki współczesnej endodoncji (leczenia kanałowego), nasi lekarze ratują wszelkimi dostępnymi metodami każdy ząb, nie dopuszczając w ten sposób do jego utraty.

Zdjęcia panoramiczne zębów.
Wykonujemy pełny zakres badań radiologicznych w stomatologii. Posiadamy rentgeny przy unitach stomatologicznych, jak również bardzo nowoczesny cyfrowy pantomogram do badań panoramicznych. Wynik badania w formie cyfrowego zapisu na płycie CD Badania wykonujemy od 900 do 1900.

Nasi specjaliści

Cenniki
cennik poradnie
cennik szpital
cennik medycyna estetyczna