Witamy w MEDYK CENTRUM...

Gabinety lekarskie Czestochowa

Oferujemy dostęp do szerokiego grona lekarzy specjalistów konsultujących w ramach Gabinetów Lekarskich. Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę. Gwarantujemy stały dostęp do bazy diagnostycznej Szpitala pozwalającej na szybką diagnozę i podjęcie decyzji dotyczącej przebiegu procesu leczenia.Poniżej zapraszamy do zapoznania się z wykazem lekarzy przyjmujących w danej specjalności w Gabinetach Lekarskich oraz grafikami ich konsultacji.

Clone of Kardiologia

Kardiologia zajmuje się chorobami serca, naczyń krwionośnych a także fizjologią układu krążenia. To dział medycyny wewnętrznej.

Chirurgia naczyniowa

 

Urologia

Urologia jest gałęzią medycyny zajmującą się układem moczowo-płciowym zarówno kobiet jak i mężczyzn. W związku z postępującym starzeniem się społeczeństwa, coraz bardziej powszechne staja się schorzenia urologiczne. 

urologia

Okulistyka

 

 

Poradnia Onkologiczna

Onkologia kliniczna zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem systemowym chorób nowotworowych. W Medyk Centrum w ramach poradni onkologicznej przyjmowani są pacjenci z podejrzeniem lub ze zdiagnozowaną chorobą nowotworową oraz w trakcie kontroli po przebytym leczeniu.

Zakres konsultacji onkologicznej:

Neurologia

Neurologia zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem zaburzeń i chorób układu nerwowego.

Do schorzeń neurologicznych zalicza się zarówno choroby centralnego układu nerwowego (mózgu i rdzenia kręgowego), jak również choroby nerwów obwodowych (neuropatie, rwa kulszowa, itp.)

Nefrologia

Nefrologia to dyscyplina medyczna skupiająca się na funkcjonowaniu, budowie i leczeniu chorób nerek w odróżnieniu od urologii, która zajmuje się całym układem moczowo-płciowym oraz uwzględnia leczenie operacyjne. Nefrolodzy z założenia leczą w sposób nieinwazyjny.

Kiedy warto pójść do nefrologa? Od razu! Problemy z układem moczowym, w tym z nerkami, mogą przyjmować charakter przewlekły i nawracający. Nie odkładaj wizyty u specjalisty.

Kardiologia


Ważnym elementem profilaktyki są też cykliczne wizyty u specjalisty oraz badania diagnostyczne, zwłaszcza tzw. czynników ryzyka miażdżycy:

kardiologia w medyk centrum

  • poziom cholesterolu
  • poziom glukozy
  • pomiar ciśnienia tętniczego
  • ocena wskaźnika masy ciała (BMI)

 

Kardiochirurgia

Kardiochirurgia to dziedzina medycyny  zajmująca się leczeniem operacyjnym serca i naczyń krwionośnych.

Lekarze specjaliści w naszej placówce konsultują i kwalifikują pacjentów do zabiegów operacyjnych. 

Konsultacje:

Cenniki
cennik poradnie
cennik szpital
cennik medycyna estetyczna