Witamy w MEDYK CENTRUM...

Witamy w naszym Centrum Medycznym.

Ginekologia onkologiczna

Ginekologia onkologiczna

Body: 

W naszej poradni ginekologii onkologicznej doktor Adam Paplicki prowadzi kompleksową diagnostykę chorób nowotworowych, dotyczących kobiecych narządów płciowych. Działalność poradni skupia się na profilaktyce, leczeniu, a także wczesnym wykrywaniu schorzeń onkologicznych (nowotworowych).

Kompleksowe podejście naszego specjalisty pomoże Ci szczegółowo zaplanować oraz skutecznie poprowadzić wieloetapowe leczenie twojego problemu.

Ginekologia i położnictwo

Body: 

Ginekologia to dziedzina medycyny zajmująca się profilaktyką i leczeniem chorób żeńskiego układu płciowego. Najczęstsze problemy, z jakimi mają do czynienia ginekolodzy to: zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, antykoncepcja, niepłodność, nowotwory narządów rodnych. Ginekologia jest ściśle związana z położnictwem.

Ginekologia estetyczna

Body: 

Nietrzymanie moczu u kobiet jest jednym z najbardziej przykrych i wstydliwych schorzeń zdrowotnych wśród współczesnych Pacjentek. Wysiłkowe nietrzymanie moczu jest dość nieprzyjemną chorobą i dolegliwością, która utrudnia codzienną aktywność kobiet w różnym wieku.

Metody leczenia nietrzymania moczu u kobiet w Medyk Centrum:

Nasi specjaliści

Cenniki
cennik poradnie
cennik szpital
cennik medycyna estetyczna