Witamy w MEDYK CENTRUM...

Medycyna Przeciwstarzeniowa

Medycyna przeciwstarzeniowa, czyli anti-aging to prężnie rozwijający się nowy dział medycyny, który różni się od medycyny klasycznej tym, że nie jest ona nastawiona na leczenie skutków choroby lecz na prewencję. Medycyna przeciwstarzeniowa ma za zadanie zapobiegać chorobom, wykrywać je i leczyć we wczesnym stadium, a także odwracać skutki chorób już przebytych oraz chorób typowo związanych z wiekiem.

Obejmuje ona medyczne badania naukowe, które poszukują metod leczenia chorób społecznych takich jak rak czy Alzheimer, oraz badania psychologiczne dotyczące między innymi radzenia sobie z bezradnością, stresem oraz starzeniem.

Celem anti-aging'u jest poprawa jakości i wydłużenie czasu naszego życia, zachowanie witalności, sprawności zarówno fizycznej jak i psychicznej, młodego wyglądu oraz dobrego samopoczucia na każdym etapie naszego życia, mimo upływającego czasu. Zatem przesłanie medycyny przeciwstarzeniowej jest adresowane do każdego z nas, niezależnie od wieku. Nigdy nie jest za późno ani tym bardziej za wcześnie aby poprawić stan zdrowia. Musimy pamiętać, że codziennie pracujemy na długość oraz jakość naszego życia, gromadząc ten cenny kapitał lub tracąc go.

Cenniki
cennik poradnie
cennik szpital
cennik medycyna estetyczna