Witamy w MEDYK CENTRUM...

REWITALIZACJA POCHWY I SROMU

Rewitalizacja pochwy i sromu - tzw. lifting pochwy
 
Llifting pochwy to bezbolesny zabieg z użyciem wiązki fal ultradźwiękowej lasera Ultra Vera Hifu. Stosowany jest w celu zmniejszenia zwiotczałych tkanek, tym samym zwiększając ich elastyczność i jędrność. Zalecany jest jako rehabilitacja u kobiet po porodzie.

Na czym polega zabieg?
Skoncentrowana wiązka fal ultradźwiękowych lasera Ultra Vera Hifu wpływa bezpośrednio na ściany pochwy i wargi sromowe. W efekcie pobudzane są włókna kolagenowe co prowadzi do ich rewitalizacji. W efekcie ma miejsce napięcie i obkurczenie tkanek pochwy i warg sromowych oraz przywrócenie sprężystość i właściwego nawilżenia pochwy. Wyraźne zmiany wizualne można zaobserwować również po rewitalizacji warg sromowych.

Zabieg trwa około 30 minut. Jest bezbolesny. Niedługo po zabiegu możliwy jest powrót do codziennych zajęć, które nie wymagają większego wysiłku fizycznego.
Przez okres 1 tygodnia po zabiegu niewskazane jest dźwiganie nadmiernych ciężarów oraz stosowanie gorących kąpieli. W okresie od 3 do 4 tygodni nie należy należy współżyć seksualnie.
Efekty zabiegu można zaobserwować już po jednej, trwającej około 30 minut sesji. Efekty to wyraźna poprawa kondycji mięśni pochwy i ich wyraźne uelastycznienie. Skutkiem skurczenia się tkanek zmniejsza się objętość i jędrność warg sromowych oraz samej pochwy. Dzięki efektom zabiegu następuje poprawa samopoczucia i zwiększenie jakości życia seksualnego.
 
Wskazania:
    • zwiotczenie tkanek pochwy na skutek porodu lub menopauzy,
    • zwiotczenie i rozciągnięcie warg sromowych,
    • rozciągnięcie pochwy.
 

Rejestracja telefoniczna 34 365 46 66 lub eRejestracja - https://erejestracja.medyk-centrum.pl/portal

Cenniki
cennik poradnie
cennik szpital
cennik medycyna estetyczna