Witamy w MEDYK CENTRUM...

LECZENIE NIETRZYMANIA MOCZU ULTRADŹWIĘKAMI

System Ultra Vera HIFU czyli leczenie nietrzymania moczu ultradźwiękami

 

Wysiłkowe nietrzymanie moczu może być skutkiem zmniejszenia sprężystości mięśni, które są odpowiedzialne za podtrzymywanie narządów rodnych kobiety, a także niewłaściwe funkcjonowanie mechanizmu zamknięcia cewki moczowej. Występuje w czasie czynności wywołujących wzrost ciśnienia śródbrzusznego, na przykład w trakcie wysiłku fizycznego czy podczas kaszlu i kichania.


W trakcie leczenia laserem Ultra Vera Hifu następuje zmniejszenia kąta nachylenia cewki moczowej, czego następstwem jest przywrócenie jej prawidłowych funkcji. Zabieg zalecany  jest jako rehabilitacja po porodzie oraz w okresie menopauzy.


Wysoką skuteczność działania tego zabiegu gwarantuje zaawansowana technologia HIFU, a efekty uzyskiwane są za pomocą skoncentrowanej wiązce fal ultradźwiękowych, które oddziałują  na tkanki rozluźnionych mięśni. Wytwarzane ciepło pobudza kurczenie się włókien kolagenu w tkankach mięśni, co prowadzi do ich uelastycznienia oraz odnowienia. Następstwem tego procesu jest powrót do prawidłowego podtrzymania układu moczowego w organizmie.


Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla organizmu, nie powodują żadnych uszkodzeń tkanek. Trwa około 30 minut, jest bezbolesny i nie wymaga wcześniejszych przygotowań.

 

Wskazania:
    • wysiłkowe nietrzymanie moczu,
    • przebyty poród lub okres menopauzy,
    • zwiotczenie mięśni podtrzymujących narządy rodne.

 

Rejestracja telefoniczna 34 365 46 66 lub eRejestracja - https://erejestracja.medyk-centrum.pl/portal

Cenniki
cennik poradnie
cennik szpital
cennik medycyna estetyczna