Witamy w MEDYK CENTRUM...

Witamy w naszym Centrum Medycznym.

Zabiegi chirurgii piersi i ciała

W MEDYK-CENTRUM wykonujemy następujące zabiegi piersi:

 • powiększanie piersi z użyciem protez
 • powiększanie piersi z użyciem komórek tłuszczowych ( lipofiling piersi) - jest to wypełnianie piersi komórkami tłuszczowymi pobranymi z tkanek podskórnych brzucha, ud i pośladków w celu likwidacji zaburzeń kształtu, korekcji wygłądu, wypełnienia górnego profilu piersi lub uzupełnienia ubytków po zabiegach onkologicznych
 • zmniejszanie piersi - redukcja
 • rekonstrukcja piersi protezami - ekspanderami
 • podniesienie piersi - mastopeksja - jest to chirurgiczna technika, która polega na podniesieniu piersi i przywróceniu im dawnego położenia i napięcia, pozwala także zredukować wielkość otoczki wokół brodawki sutkowej
 • zabiegi symetryzacji piersi po rekonstrukcjach
 • plastyka wciągniętych brodawek
 • ginekomastia - zabieg dla mężczyzn - redukcja przerostu gruczołu piersiowego lub tłuszczowy przerost męskiej piersi
 • LipiVage  - pierwsze operacje w Polsce bezpiecznym systemem lipomodelingu.

Dodatkowo wykonujemy zabiegi modelujące:

 • liposukcje i lipomodeling ciała
 • plastykę powłok brzusznych

Mutacja  genu BRCA1.  Profilaktyczna podskórna amputacja piersi z jednoczasową rekonstrukcją protezą i ADM.

Jakością dorównujemy operacją przeprowadzanym w USA przy mutacji genu BRCA1.

W dniach 8-9.10.2016 dr Przemysław Jasnowski w Wałbrzychu prowadził warsztaty chirurgii piersi z zastosowaniem tej metody szkoląc wileu lekarzy z całej Polski.

Kobiety po menopauzie powinny stosować odpowiednią terapię zastępczą - w ich przypadku odpowiedni poziom hormonów będzie podtrzymywać efekty zabiegu.

Zapraszamy do nas na bezpłatną diagnostykę. Oferujemy różne sposoby leczenia włącznie z operacyjnymi.

W Poznaniu w dniach 15-16 .04.2016 odbyła się pierwsza Konferencja "Rak piersi. Onkologia i Plastyka." zorganizowana przez lekarzy różnych specjalizacji, dotycząca leczenia raka piersi. Chirurdzy onkologiczni, onkolodzy kliniczni, chirurdzy plastyczni, radioterapeuci, psychologowie, przedstawiciele Amazonek mówili jak obecnie najlepiej leczyć raka piersi. Miałem zaszczyt przekazać uczestnikom konferencji swoje doświadczenie i zaproponować rozwiązania w trudnym temacie - "Radioterapia a rekonstrukcje piersi". Myślę, że wnioski z Konferencji zaowocują poprawą leczenia Naszych pacjentek.

Staż w USA u światowej sławy chirurgia plastyka dr Denisa C. Hammonda obfitował w operacje powiększenia, zmniejszenie piersi , modelowanie piersi własnym tłuszczem, liposukcji, podnoszenia piersi a przede wszystkim plastyki brzucha. Były to długie i ciężkie dni na sali operacyjnej dające duże doświadczenie i wiedzę. Teraz czas na najważniejszą konferencje poświęconą chirurgii piersi u prof Navy w Mediolanie. Warto odnowić znajomością że stażu u prof Navy, który odbyliśmy w Instytucie w Mediolanie.

Cenniki
cennik poradnie
cennik szpital
cennik medycyna estetyczna