Witamy w MEDYK CENTRUM...

Witamy w naszym Centrum Medycznym.

Szpital Częstochowa

Położony w centrum miasta Częstochowy budynek szpitalny łączy w sobie kompleksowe usługi z zakresu operacji jak i przychodnie specjalistyczne. Szpital prowadzi działalność diagnostyczną i leczniczą dla mieszkańców Częstochowy i okolicznych miast i miejscowości zarówno na terenie Śląska jak i sasiednich Województw (Opolskie, Łódzkie). Budynek jest zaprojektowany i wykonany według najnowszych wymogów unijnych. Posiada wentylację mechaniczną, klimatyzację, specjalistyczną windę i wiele innych udogodnień dla Pacjentów. Pod kierunkiem doświadczonych lekarzy, z których część sprawuje jednocześnie funkcje kierownicze, naukowe, wykształceni pracownicy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt zapewniają w wielu dziedzinach kliniczny poziom leczenia. Poza lecznictwem zamkniętym prowadzona jest diagnostyka i leczenie w przychodniach specjalistycznych oraz w zespołach poradni znajdujących się na terenie Szpitala.

Informacje

Szpital

   
Zabiegi leczenia nietrzymania moczu  
Operacja podwieszenia cewki moczowej z użyciem taśmy TOT 4000 zł
Ostrzyknięcie cewki moczowej kwasem hialuronowym URODEX 2500 zł
Zabieg Ultra Vera HiFu (ultradzwięki) obkurczanie ścian pochwy u kobiet - Promocja !!!

Pobyt w szpitalu

Jeżeli chodzi o pobyt w naszym szpitalu, staramy się przewyższyć Państwa oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowie pacjenta i satysfakcja z pobytu zależy nie tylko od kompleksowej opieki medycznej, ale w dużej mierze od wszelkich wygód i opieki pozamedycznej. Dokładamy wszelkich starań, by szpital był w pełni przyjazny pacjentom. Możecie Państwo w pełni zaufać naszemu personelowi lekarsko-pielegniarskiemu, który świadczy Państwu opiekę 24 h/dobę.
 

Komfortowe i kameralne sale dla pacjentów wyposażone we własny węzeł sanitarny, TV i dostęp do telefonu i internetu.
 

Kateringowy system żywienia pozwala na optymalizację różnych rodzajów diet oraz możliwość szerokiego wyboru.
 

Kateringowy system żywienia pacjentówNad pacjentem czuwa dietetyk.  Przewidujemy również pokoje dla rodzin operowanych pacjentów. 
 

Na terenie Szpitala znajduje się parking dla Pacjentów i ich gości. Parking jest bezpłatny. 
 

Dbałość o czystość i higienę ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego też pokoje, w których przebywają Pacjenci sprzątane są codziennie, podobnie jak inne pomieszczenia szpitalne. 
 

Szpital jest bardzo dogodnie położony i ma doskonałe połączenia komunikacyjne. Ochrona 24 godziny na dobę przez specjalistyczną firmę ochroniarską. Na terenie oraz wewnątrz budynku występuje monitoring.

Szpital

Nowoczesny szpital w Częstochowie

 

W Centrum Medycznym Medyk Centrum uruchomiony został nowoczesny oddział szpitalny przyjęć planowych i krótkoterminowych. MEDYK CENTRUM to poza poradniami prywatny szpital. Uzyskaliśmy kontrakt z NFZ na zabiegi chirurgii jednego dnia w zakresie: Ginekologii, Chirurgii ogólnej oraz Ortopedii i traumatologii.

Ponadto w Naszym Szpitalu Jednego Dnia świadczymy zabiegi prywatne z zakresu:

szpital w MEdyk Centrum - badanie pacjenta

Cenniki
cennik poradnie
cennik szpital
cennik medycyna estetyczna