Witamy w MEDYK CENTRUM...

Szpital Częstochowa

Położony w centrum miasta Częstochowy budynek szpitalny łączy w sobie kompleksowe usługi z zakresu operacji jak i przychodnie specjalistyczne. Szpital prowadzi działalność diagnostyczną i leczniczą dla mieszkańców Częstochowy i okolicznych miast i miejscowości zarówno na terenie Śląska jak i sasiednich Województw (Opolskie, Łódzkie). Budynek jest zaprojektowany i wykonany według najnowszych wymogów unijnych. Posiada wentylację mechaniczną, klimatyzację, specjalistyczną windę i wiele innych udogodnień dla Pacjentów. Pod kierunkiem doświadczonych lekarzy, z których część sprawuje jednocześnie funkcje kierownicze, naukowe, wykształceni pracownicy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt zapewniają w wielu dziedzinach kliniczny poziom leczenia. Poza lecznictwem zamkniętym prowadzona jest diagnostyka i leczenie w przychodniach specjalistycznych oraz w zespołach poradni znajdujących się na terenie Szpitala.

Informacje

Szpital

Zabiegi leczenia nietrzymania moczu
Operacja podwieszenia cewki moczowej z użyciem taśmy TOT 5000 zł
Ostrzyknięcie cewki moczowej kwasem hialuronowym URODEX 2500 zł

Pobyt w szpitalu

Jeżeli chodzi o pobyt w naszym szpitalu, staramy się przewyższyć Państwa oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowie pacjenta i satysfakcja z pobytu zależy nie tylko od kompleksowej opieki medycznej, ale w dużej mierze od wszelkich wygód i opieki pozamedycznej. Dokładamy wszelkich starań, by szpital był w pełni przyjazny pacjentom. Możecie Państwo w pełni zaufać naszemu personelowi lekarsko-pielegniarskiemu, który świadczy Państwu opiekę 24 h/dobę.
 

Komfortowe i kameralne sale dla pacjentów wyposażone we własny węzeł sanitarny, TV i dostęp do telefonu i internetu.
 

Kateringowy system żywienia pozwala na optymalizację różnych rodzajów diet oraz możliwość szerokiego wyboru.
 

Kateringowy system żywienia pacjentów nad pacjentem czuwa dietetyk. 
 

Na terenie Szpitala znajduje się parking dla Pacjentów i ich gości. Parking jest bezpłatny. 
 

Dbałość o czystość i higienę ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego też pokoje, w których przebywają Pacjenci sprzątane są codziennie, podobnie jak inne pomieszczenia szpitalne. 
 

Szpital jest bardzo dogodnie położony i ma doskonałe połączenia komunikacyjne. Ochrona 24 godziny na dobę przez specjalistyczną firmę ochroniarską. Na terenie oraz wewnątrz budynku występuje monitoring.

Szpital

Nowoczesny szpital w Częstochowie

 

W Centrum Medycznym Medyk Centrum uruchomiony został nowoczesny oddział szpitalny przyjęć planowych i krótkoterminowych. MEDYK CENTRUM to poza poradniami prywatny szpital. Uzyskaliśmy kontrakt z NFZ na zabiegi chirurgii jednego dnia w zakresie: Ginekologii, Chirurgii ogólnej oraz Ortopedii i traumatologii.

W Szpitalu Medyk Centrum świadczymy zabiegi prywatne z zakresu:

szpital w MEdyk Centrum - badanie pacjenta

Cenniki
cennik poradnie
cennik szpital
cennik medycyna estetyczna