Witamy w MEDYK CENTRUM...

Diagnostyka chorób piersi

Diagnostyka chorób piersi poprzez badania ultrasonograficzne (USG) i/lub badania mammograficzne wykrywa ewentualne zmiany w piersiach w bardzo wczesnym stadium zaawansowania. Badanie jest całkowicie bezbolesne i w pełni bezpieczne. Może być wykonywane nawet u kobiet w ciąży. Atutem badania USG piersi jest fakt, że lekarz natychmiast otrzymuje wynik i może podjąć szybką decyzję o leczeniu. Należy pamiętać, że USG piersi nie jest tym samym co mammografia. Są to zupełnie różne, wzajemnie uzupełniające się badania.

Pracownia USG

W Medyk Centrum wykonuje się badania USG między innymi:

  • jamy brzusznej
  • układu moczowego
  • piersi
  • tarczycy
  • ślinianek

W naszym ośrodku od wielu lat wykonujemy:

  • biopsje cienko - i grubo - igłowe pod kontrolą USG

 

Etap pogłębionej diagnostyki raka piersi (NFZ)

Program jest skierowany do kobiet, które w etapie podstawowym programu raka piersi uzyskały nieprawidłowy wynik badania mammograficznego.

W trakcie porady na etapie pogłębionej diagnostyki, lekarz w zależności od wskazań medycznych decyduje, które z dostępnych w ramach programu procedur należy wykonać w celu postawienia ostatecznego rozpoznania.

Program obejmuje:

Chirurgia onkologiczna

W Medyk Centrum w ramach poradni chirurgii onkologicznej przyjmowani są pacjenci, którzy wymagają konsultacji przed leczeniem chirurgicznym oraz po operacjach.

W poradni wykonywane są drobne zabiegi takie jak:

Chirurgia onkologiczna to dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym nowotworów .

Cenniki
cennik poradnie
cennik szpital
cennik medycyna estetyczna