Witamy w MEDYK CENTRUM...

Witamy w naszym Centrum Medycznym.

Nowoczesny szpital w Częstochowie

 

W budynku uruchomiony został nowoczesny oddział szpitalny przyjęć planowych i krótkoterminowych. MEDYK CENTRUM to poza poradniami prywatny szpital. Uzyskaliśmy kontrakt z NFZ na zabiegi chirurgii jednego dnia w zakresie: Ginekologii, Chirurgii ogólnej, Chirurgii naczyniowej, Ortopedii i traumatologii, Laryngologii.

szpital w MEdyk Centrum - badanie pacjenta
Ponadto świadczymy prywatne leczenie z zakresu:

  • Ginekologia - bez porodów
  • Ortopedia
  • Chirurgia jednego dnia w zakresie: chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, chirurgii onkologicznej, chirurgii dziecięcej, chirurgii szczękowo-twarzowej, urologii, laryngologii, laryngologii dziecięcej, okulistyki.

Nowoczesna sala operacyjna z napływem laminarnym sterylnego powietrza, klimatyzowana z zachowaniem właściwych kierunków transportu pacjentów i materiałów, wyposażona w bardzo nowoczesny sprzęt laparoskopowy, artroskopowy, histeroskopowy, który pozwala na wykonywanie szerokiej gamy zabiegów operacyjnych z różnych dyscyplin medycznych.

Izba przyjęć oraz oddział intensywnego nadzoru pooperacyjnego wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia intensywnej terapii. Izba przyjęć udziela porad w trybie "planowym". Nie udzielamy porad w trybie "ostrym".