Witamy w MEDYK CENTRUM...

O Shot! Uwypuklenie punktu G

 

Poznaj procedurę, która daje zdolność zwiększania przyjemności seksualnej poprzez zwiększanie wrażliwości, zwiększanie naturalnego nawilżenia i zmniejszanie problemu nietrzymania moczu. O Shot, czyli augmentacja, uwypuklenie punktu G.


Jak wygląda procedura uwypuklania punktu G?

Odbywa się to poprzez bezpieczną procedurę w gabinecie, w której  preparat na bazie kwasu hialuronowego jest wstrzykiwany w okolicę przedniej ściany pochwy. Odbywa się to po znieczuleniu miejscowym. Cała procedura trwa do 30 minut.

 

O Shot – kiedy można zauważyć pierwsze efekty?

Niektóre kobiety odczuwają poprawę niedługo po pierwszym zabiegu. Należy jednak pamiętać, że w przypadku niektórych kobiet może minąć nawet kilka miesięcy, zanim pojawią się jakiekolwiek znaczące zmiany. W miarę upływu czasu tkanka pochwy będzie coraz bardziej elastyczna i jędrna. Dodatkowo powinnaś stopniowo zacząć zauważać coraz większą wrażliwość oraz nawilżenie.


O Shot – zalecenia

Zaleca się powtórzenie zabiegu O-Shot między 8 a 12 tygodniem po pierwszym podaniu. W zależności od sposobu, w jaki twoje ciało zareaguje na procedurę, konieczne może być również wykonanie trzeciego zabiegu.

 

O Shot – zalety

  • może pomóc w zwiększeniu pożądania i podniecenia seksualnego,
  • pozwala na intensywne i długotrwałe orgazmy,
  • zwiększa przepływ krwi,
  • wpływa korzystnie na błonę śluzową pochwy,
  • daje lepsze naturalne nawilżenie pochwy.
     

Efekty po podaniu preparatu na bazie kwasu hialuronowego w okolicę przedniej ściany pochwy mogą utrzymywać się do roku czasu.


Zalecenia po zabiegu O Shot

Należy wstrzymać się od aktywności seksualnej przez 3 dni.

Cenniki
cennik poradnie
cennik szpital
cennik medycyna estetyczna