Witamy w MEDYK CENTRUM...

Witamy w naszym Centrum Medycznym.

Oferty pracy w naszym Centrum Medycznym

Poszukujemy od współpracy lekarzy we wszystkich specjalnościach, szczególnie:

  • alergologia
  • chirurgia dziecięca
  • chirurgia klatki piersiowej
  • chirurgia plastyczna
  • dermatologia
  • kardiologia
  • kosmetologia
  • medycyna estetyczna
  • medycyna pracy
  • medycyna sportowa
  • neurochirurgia
  • neurologia dziecięca
  • psychiatria
  • rehabilitacja

Pielęgniarka na rejestracji głównej

Centrum medyczne  Medyk-Centrum w Częstochowie poszukuje osób na stanowisko pielęgniarki na rejestracji głównej.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • przygotowywanie gabinetów zabiegowych i lekarskich poprzez sprawdzanie ich stanu gotowości do świadczenia usług medycznych;
  • realizacja świadczeń pielęgniarskich w zakresach profilaktycznym, diagnostycznym, leczniczo-rehabilitacyjnym;
  • wykonywanie badań diagnostycznych zgodnie procedurami, zajmowanym stanowiskiem, specyfiką komórki organizacyjnej świadczącej usługi medyczne;
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami
  • telefoniczna rejestracja Pacjentów
  • udzielanie wyczerpujących informacji w kontekście usług medycznych Medyk Centrum
  • praca w zespole pielęgniarsko-rejestratorskim na Rejestracji Medyk-Centrum
  • obsługa aplikacji komputerowych
  • zapewnienie sprawnego przepływu dokumentów i informacji
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie pielęgniarskie i aktualne prawo wykonywania zawodu
  • min. 2 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku pielęgniarki;
  • umiejętności obsługi komputera;
  • silnego nastawienia na jakość obsługi Pacjenta;
  • dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji;
  • pracę w stabilnej firm
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz zaangażowania

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z panem Marcinem Wesołowski (marcin.wesolowski@medyk-centrum.pl) lub osobiście w naszym Centrum Medycznym – Al. Wolności 34 w Częstochowie.

Prośba o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Rejestratorka Medyczna / Rejestrator Medyczny

Centrum medyczne  Medyk-Centrum w Częstochowie poszukuje osób na stanowisko rejestratorki medycznej/ rejestrator medyczny.

Zakres obowiązków:

  • rejestracja oraz kompleksowa obsługa pacjentów
  • prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów
  • udzielanie informacji o świadczonych usługach medycznych
  • prowadzenie ewidencji wykonywanych usług medycznych
  • prowadzenie ankiet satysfakcji z pacjentami

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży medycznej
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • obsługa komputera
  • odpowiedzialność, dokładność, punktualność
  • umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • przyjazną, rodzinną atmosferę pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • elastyczne godziny pracy
  • rozwój zawodowy.

Rejestratorka w gabinecie medycyny estetycznej

Centrum medyczne  Medyk-Centrum w Częstochowie poszukuje osób na stanowisko rejestratorki w gabinecie medycyny estetycznej.

  • rejestracja oraz kompleksowa obsługa pacjentów VIP
  • udzielanie informacji o świadczonych usługach w zakresie  medycyny estetycznej
  • obsługa aplikacji komputerowych mmedica
  • przyjmowanie płatności oraz aktywna sprzedaż usług i produktów kosmetycznych

Wymagania:

  • mile widziane: doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i znajomość zagadnień z zakresu kosmetologii lub medycyny estetycznej (doświadczenie,
  • zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • pracę w nowo otwartej klinice medycyny estetycznej

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z panem Marcinem Wesołowski (wesolowski.mar@gmail.com) lub osobiście w naszym Centrum Medycznym – al. Wolności 34 w Częstochowie.