Napisz do nasz maila Rejestracja online Zobacz nas na Youtube Zobacz nas na Facebooku Zadznoń do nas przez Skype - login: medykcentru

Jesteś tutaj

Strona główna » Szpital

Pobyt w szpitalu

   Jeżeli chodzi o pobyt w naszym szpitalu, staramy się przewyższyć Państwa oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowie pacjenta i satysfakcja z pobytu zależy nie tylko od kompleksowej opieki medycznej, ale w dużej mierze od wszelkich wygód i opieki pozamedycznej. Dokładamy wszelkich starań, by szpital był w pełni przyjazny pacjentom. Możecie Państwo w pełni zaufać naszemu personelowi lekarsko-pielegniarskiemu, który świadczy Państwu opiekę 24 h/dobę.

Komfortowe i kameralne sale dla pacjentów wyposażone we własny węzeł sanitarny, TV i dostęp do telefonu i internetu.Internet dla pacjentów

Kateringowy system żywienia pozwala na optymalizację różnych rodzajów diet oraz możliwość szerokiego wyboru. Kateringowy system żywienia pacjentówNad pacjentem czuwa dietetyk.

Przewidujemy również pokoje dla rodzin operowanych pacjentów.

Na terenie Szpitala znajduje się parking dla Pacjentów i ich gości. Parking jest bezpłatny.

Dbałość o czystość i higienę ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego też pokoje, w których przebywają Pacjenci sprzątane są codziennie, podobnie jak inne pomieszczenia szpitalne. 

Pacjent ma dostęp do psychologa oraz na życzenie zapewniamy kontakt z księdzem.

Szpital jest bardzo dogodnie położony i ma doskonałe połączenia komunikacyjne. Ochrona 24 godziny na dobę przez specjalistyczną firmę ochroniarską. Na terenie oraz wewnątrz budynku występuje monitoring. 

eRejestracja w Medyk Centrum

def