Witamy w MEDYK CENTRUM...

Witamy w naszym Centrum Medycznym.

Oferty pracy w naszym Centrum Medycznym

Poszukujemy od współpracy lekarzy we wszystkich specjalnościach, szczególnie:

  • alergologia
  • chirurgia dziecięca
  • chirurgia klatki piersiowej
  • chirurgia plastyczna
  • dermatologia
  • kardiologia
  • kosmetologia
  • medycyna estetyczna
  • medycyna pracy
  • medycyna sportowa
  • neurochirurgia
  • neurologia dziecięca
  • psychiatria
  • rehabilitacja

Poszukujemy do pracy Pielęgniarkę / Pielęgniarza.

Centrum medyczne  Medyk-Centrum w Częstochowie poszukuje osób na stanowisko Pielęgniarka medyczna / Pielęgniarz medyczny.

Zakres obowiązków:

  • udzielanie świadczeń pielęgnacyjnych, opiekuńczych, leczniczych, diagnostycznych i edukacyjnych wobec pacjentów zgłaszających się do gabinetu
  • realizowanie zabiegów pielęgniarskich zgodnie z zaleceniami lekarza
  • rejestracja oraz kompleksowa obsługa pacjentów
  • prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów
  • udzielanie informacji o świadczonych usługach medycznych
  • obsługa aplikacji komputerowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie medyczne
  • aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • znajomość obsługi komputera
  • mile widziane ukończone kursy specjalizacyjne w zakresie: EKG i resuscytacji krążeniowo-oddechowej, szczepień

Oferujemy:

  • przyjazną, rodzinną atmosferę pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • elastyczne godziny pracy
  • rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z panem Marcinem Wesołowski (wesolowski.mar@gmail.com 506050640) lub osobiście w naszym Centrum Medycznym - Aleja Wolności 34 w Częstochowie. Prośba o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )