Szybki kontakt

tel. 34 365 46 66


Dzwoń od razu przez Skype Tryb SkypeMe™!
Skype: medykcentrum

Pacjenci pytają

Pytania pacjentów Medyk Centrum

 

Specjaliści miesiąca

Logowanie

Jesteś tutaj

Strona główna » Badania

NTM - Nietrzymanie moczu u kobiet

nietrzymanie moczu u kobiet NTM

Przyjmujemy pacjentów ubezpieczonych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia - NFZNefrologia NFZ Częstochowa

Aby dowiedzieć się więcej lub zarejestrować wizytę wystarczy skontaktować się z pracownikami rejestracji naszej przychodni telefonicznie, poprzez Skype lub osobiście.

Jesteśmy jedynym ośrodkiem w Częstochowie zajmującym się diagnostyką i leczeniem nietrzymania moczu u kobiet. Posiadamy profesjonalną pracownię urodynamiczną świadczącą usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Zapraszamy do współpracy szczególnie lekarzy rodzinnych, urologów i chirurgów.

Nietrzymanie moczu u kobiet najczęściej występuje w okresie przekwitania, ale również w młodszym wieku, a nawet u dzieci. Problem nietrzymania moczu szacuje się na około 20% populacji. Jest często wstydliwym i pomijanym problemem w czasie wizyty lekarskiej.

Zapraszamy do nas na bezpłatną diagnostykę. Oferujemy różne sposoby leczenia włącznie z operacyjnymi.

W ostatnich latach wykonaliśmy w naszym ośrodku jako jedni z pierwszych w kraju zabieg nietrzymania moczu przy użyciu wysoko cząsteczkowego kwasu hialuronowego. Zabieg przeprowadzony został w znieczuleniu miejscowym, a pacjentka została wypisana do domu po godzinnym pobycie. Zabieg dedykujemy głównie młodym kobietom, które odczuwają problem nietrzymania moczu podczas wysiłku fizycznego, kaszlu ale również dla kobiet w podeszłym wieku, które mają przeciwwskazania do klasycznego zabiegu operacyjnego.

Posiadamy najnowocześniejszy laser Mona Lisa Touch do wykonywania m.in. zabiegów obkurczania pochwy, leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet czy rewitalizacji (odmładzania) pochwy. Więcej informacji o laserowym leczeniu oraz o samym laserze MonaLisa Touch znajdą Państwo tutaj.

Bezpośredni numer telefonu do rejestrowania się na zabiegi z użyciem Lasera MonaLisa Touch: +48 511 712 724

Obrazek użytkownika Bińczyk Jan
Oni już nas polubili na Facebook