Napisz do nasz maila Rejestracja online Zobacz nas na Youtube Zobacz nas na Facebooku Zadznoń do nas przez Skype - login: medykcentru

Jesteś tutaj

Strona główna

Lekarze specjalisci Częstochowa

Pracuje u nas wielu lekarzy specjalistów nie tylko z Częstochowy ale także z kraju i zagranicy.

Kardiochirurgia

Kardiochirurgia to dziedzina medycyny  zajmująca się leczeniem operacyjnym serca i naczyń krwionośnych. 

Lekarze specjaliści w naszej placówce konsultują i kwalifikują pacjentów do zabiegów operacyjnych.

Konsultacje:

Hematologia

Hematologia to dziedzina medycyny zajmująca się chorobami krwi i układu krwiotwórczego.

Sytuacje, w których warto zasięgnąć opinii hematologa:

Urologia

Urologia jest gałęzią medycyny zajmującą się układem moczowo-płciowym zarówno kobiet jak i mężczyzn. W związku z postępującym starzeniem się społeczeństwa, coraz bardziej powszechne staja się schorzenia urologiczne.

Choroby urologiczne mogą mieć bardzo różny charakter. Urolodzy analizując funkcjonowanie układu moczowo-płciowego podejmują właściwą decyzję o leczeniu zachowawczym lub operacyjnym. Często lekarze ci specjalizują się w węższych dziedzinach urologii, np. w nowotworach układu moczowego, kamicy.

Poradnia Urazowo-Ortopedyczna

Poradnia urazowo-ortopedyczna zajmuje się diagnostyką i leczeniem zachowawczym chorób narządu ruchu: kości,stawów, mięśni,ścięgien i ich pochewek, więzadeł.

W Poradni urazowo-ortopedycznej leczymy urazy nabyte, tj.

  • złamania kości,
  • skręcenia,
  • zwichnięcia stawów,
  • choroby zwyrodnieniowe,
  • zmiany  zapalne okołostawowe,
  • deformacje w obrębie stóp i rąk.

Lekarze przygotowują i kwalifikują pacjentów do zabiegów operacyjnych.

W naszej poradni stosujemy nowoczesne metody leczenia.

 

Poradnia Stomatologii Zachowawczej

Medyk Centrum to również Nowoczesne Gabinety Stomatologiczne. Naszym celem jest pełna satysfakcja pacjentów, którym oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną.

 

Protetyka Stomatologiczna

 
proteza w szklanceProtetyka to dział stomatologii, który zajmuje się odbudową ciągłości łuków zębowych, przez co odtwarza się ich czynność oraz wygląd zewnętrzny twarzy pacjenta. Oferujemy Państwu pełen zakres usług. Dla każdego pacjenta staramy sie wybrać jak najlepsze rozwiązanie w zgodzie z jego oczekiwaniem, tak aby zapewnić konfort i dobry efekt estetyczny.

Poradnia Onkologiczna

 

Pierwsze objawy raka zwykle mogą wskazywać na wiele innych, niegroźnych chorób i łatwo je zlekceważyć. Zmobilizuj się więc do regularnych badań profilaktycznych, aby nie przespać początkowej fazy nowotworu. Obserwuj sygnały swojego ciała, bo to może uratować ci życie. Sprawdź, na co zwracać uwagę i które objawy mogą wskazywać na rozwój poszczególnych nowotworów.

Objawy raka nie zawsze są oczywiste, łatwo przykre dolegliwości zrzucić na karb stresu, zmęczenia czy błahych zaburzeń zdrowotnych. Dlatego warto zwracać uwagę na sygnały ciała i, nie popadając oczywiście w hipochondrię, regularnie konsultować się ze swoim lekarzem.

 

 

Okulistyka

Okulistyka to dziedzina medycyny, która zajmuje się fizjologią i patologią narządu wzroku.okulista

Neurologia

Neurologia zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem zaburzeń i chorób układu nerwowego. Do schorzeń neurologicznych zalicza się zarówno choroby centralnego układu nerwowego (mózgu i rdzenia kręgowego), jak również choroby nerwów obwodowych (neuropatie, rwa kulszowa, itp.).neurologia

Nefrologia

Nefrologia to dyscyplina medyczna skupiająca się na funkcjonowaniu, budowie i leczeniu chorób nerek. W odróżnieniu od urologii, która zajmuje się całym układem moczowo-płciowym oraz uwzględnia leczenie operacyjne; nefrolodzy z założenia leczą w sposób nieinwazyjny. nerki

Strony

eRejestracja w Medyk Centrum

def