Napisz do nasz maila Rejestracja online Zobacz nas na Youtube Zobacz nas na Facebooku Zadznoń do nas przez Skype - login: medykcentru

Jesteś tutaj

Strona główna

Fizjoterapia Częstochowa

Czym jest KINESIS?
to nowoczesny gabinet fizjoterapii oferujący kompleksową, skuteczną i profesjonalną rehabilitację narządu ruchu. Pomagają pacjentom w walce z bólem. W celu zapewnienia wysokiej jakości usług, dostosowują terapię do potrzeb każdego pacjenta stosując rehabilitację indywidualną. 

Zapewniają diagnostykę oraz kompleksową rehabilitację następujących schorzeń: 
  • leczenie ostrych i przewlekłych zespołów bólowych kręgosłupa
  • zwalczanie bólów stawowych oraz mięśniowych usprawnianie po urazach, złamaniach, skręceniach i zabiegach operacyjnych
  • rehabilitacja świeżych i przewlekłych urazów sportowych
  • choroby zwyrodnieniowe
  • rehabilitacja kobiet po mastektomii inne schorzenia (m.in. ostroga piętowa, łokieć tenisisty, zespół bolesnego barku, cieśn nadgarstka)
  • schorzenia neurologiczne (udary, SM, choroby nerwowo-mięśniowe)

Terapia falą uderzeniową

Fale uderzeniowe są akustycznymi falami przenoszącymi energie w bolące miejsca. Dzięki dostarczonej energii następują procesy leczenia i regeneracji ścięgien i tkanek miękkich. Posiadamy nowoczesny i skuteczny aparat do zwalczania przewlekłego bólu związanego z układem mięśniowo-szkieletowym.

Jak w przypadku każdej terapii o efektywności zastosowania fali uderzeniowej oraz szybkości uzyskania pożądanych rezultatów decyduje typ schorzenia lub kontuzji, obiektywne czynniki indywidualne, kompetencje specjalisty wykonującego zabiegi oraz jakość sprzętu.

Nie mniej wg przeprowadzonych badań oraz statystyk na poziomie klinicznym skuteczność metody jest bardzo wysoka, ponieważ wynosi ponad 85%.

Jak przebiega terapia?

eRejestracja w Medyk Centrum

def