Napisz do nasz maila Rejestracja online Zobacz nas na Youtube Zobacz nas na Facebooku Zadznoń do nas przez Skype - login: medykcentru

Jesteś tutaj

Strona główna

Zabiegi chirurgiczne Czestochowa

Informujemy, że w warunkach odpowiadających najwyższym standardom medycznym wykonywane są u nas zabiegi i operacje prywatne, jak i w całości finansowane przez NFZ.

Świadczenia te realizujemy w trybie chirurgii jednego dnia, czyli takim, w którym od przyjęcia do wypisania pacjenta ze szpitala mija nie więcej niż 24 godziny.

Operacje w trybie chirurgii jednego dnia są możliwe dzięki zaawansowanej technologii i stosowaniu nowoczesnych małoinwazyjnych (endoskopowych) metod operacji. Takie zabiegi chirurgiczne są korzystne dla pacjentów, ponieważ zamiast długiego kilkunasto-centymetrowego cięcia skóry operator wykonuje kilka, co najwyżej centymetrowych cięć, przez co mniejsza jest liczba powikłań, mniejszy jest uraz tkanek związany z operacją w porównaniu do operacji przeprowadzanych w sposób klasyczny. Dzięki takim zabiegom czas hospitalizacji jest wyraźnie skrócony.

Chirurgia jednego dnia w MEDYK CENTRUM w ramach NFZ

MEDYK CENTRUM od 1 kwietnia 2012 r. świadczy usługi chirurgii jednego dnia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia - NFZ.

Świadczymy zabiegi w zakresie:

  • Ginekologii
  • Chirurgii ogólnej
  • Chirurgii naczyniowej
  • Ortopedii i traumatologii
  • Laryngologii

Serdecznie zapraszamy!

Chirurgia jednego dnia w ramach NFZ - Częstochowa MEDYK CENTRUM

Nowoczesny Szpital w Częstochowie

W budynku uruchomiony został nowoczesny oddział szpitalny przyjęć planowych i krótkoterminowych.  MEDYK CENTRUM to poza poradniami prywatny szpital.

Uzyskaliśmy kontrakt z NFZ na zabiegi chirurgii jednego dnia w zakresie:

eRejestracja w Medyk Centrum

def