Napisz do nasz maila Rejestracja online Zobacz nas na Youtube Zobacz nas na Facebooku Zadznoń do nas przez Skype - login: medykcentru

Jesteś tutaj

Strona główna

Szpital Częstochowa

Położony w centrum miasta Częstochowy budynek szpitalny łączy w sobie kompleksowe usługi z zakresu operacji jak i przychodnie specjalistyczne. Szpital prowadzi działalność diagnostyczną i leczniczą dla mieszkańców Częstochowy i okolicznych miast i miejscowości zarówno na terenie Śląska jak i sasiednich Województw (Opolskie, Łódzkie). Budynek jest zaprojektowany i wykonany według najnowszych wymogów unijnych. Posiada wentylację mechaniczną, klimatyzację, specjalistyczną windę i wiele innych udogodnień dla Pacjentów. Pod kierunkiem doświadczonych lekarzy, z których część sprawuje jednocześnie funkcje kierownicze, naukowe, wykształceni pracownicy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt zapewniają w wielu dziedzinach kliniczny poziom leczenia. Poza lecznictwem zamkniętym prowadzona jest diagnostyka i leczenie w przychodniach specjalistycznych oraz w zespołach poradni znajdujących się na terenie Szpitala.

Szpital - Ceny

Pobyt w szpitalu

   Jeżeli chodzi o pobyt w naszym szpitalu, staramy się przewyższyć Państwa oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowie pacjenta i satysfakcja z pobytu zależy nie tylko od kompleksowej opieki medycznej, ale w dużej mierze od wszelkich wygód i opieki pozamedycznej. Dokładamy wszelkich starań, by szpital był w pełni przyjazny pacjentom. Możecie Państwo w pełni zaufać naszemu personelowi lekarsko-pielegniarskiemu, który świadczy Państwu opiekę 24 h/dobę.

Nowoczesny Szpital w Częstochowie

W budynku uruchomiony został nowoczesny oddział szpitalny przyjęć planowych i krótkoterminowych.  MEDYK CENTRUM to poza poradniami prywatny szpital.

Uzyskaliśmy kontrakt z NFZ na zabiegi chirurgii jednego dnia w zakresie:

Informacje o MEDYK CENTRUM

MEDYK CENTRUM jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej, który funkcjonuje w Częstochowie od 1994 roku. Założycielem firmy jest lek. med. Jan Bińczyk - specjalista ginekologii i położnictwa. W latach 1994 do 2010 MEDYK CENTRUM mieścił się w wynajmowanym lokalu w Częstochowie przy Al. Wolności 22. Od początku skupiał wielu specjalistów z różnych dziedzin medycznych. Działała m. in. poradnia schorzeń piersi z pracownią mammograficzną, poradnia osteoporozy z gabinetem densytometrii. Szczególną uwagę zwracano na schorzenia kobiet. Działało kilka gabinetów ginekologicznych z nowoczesną aparaturą ultrasonograficzną.

Specjalistyczne Centrum Medyczne - Witamy w MEDYK CENTRUM!

Zapraszamy Państwa do medycznego Świata szpitala i poradni w centrum Częstochowy, jakim jest Wielospecjalistyczny Szpital i Poradnie MEDYK CENTRUM. Prywatne Specjalistyczne Centrum Medyczne MEDYK CENTRUM powstało z myślą o Tobie, Twoim zdrowiu, bezpieczeństwie i komforcie. Jesteśmy pierwszą w Częstochowie prywatną placówką medyczną o szerokim profilu usług szpitalnych oraz opiece medycznej spełniającej najwyższe standardy. Zapewniamy Ci wysoki poziom diagnostyki i leczenia, profesjonalną opiekę lekarzy i pielęgniarek, sprzęt medyczny najnowszej generacji oraz bezpieczeństwo i komfort pobytu podczas hospitalizacji.

MEDYK CENTRUM - Szpital i Poradnie w Centrum Częstochowy

eRejestracja w Medyk Centrum

def