Napisz do nasz maila Rejestracja online Zobacz nas na Youtube Zobacz nas na Facebooku Zadznoń do nas przez Skype - login: medykcentru

Jesteś tutaj

Strona główna

Medycyna estetyczna

ULTRASKIN II

Natychmiastowy efekt liftingu, bez potrzeby rekonwalescencji oraz przerywania aktywności towarzyskiej czy zawodowej… Dlaczego nie?.

Urządzenie Ultraskin II udoskonaliło obecną na rynku technologie skoncentrowanych ultradźwięków HIFU do zabiegów estetycznych. Dzięki temu możemy poprawić jędrność i sprężystość praktycznie każdej partii ciała. Pora roku czy wysokie nasłonecznienie nie jest już problemem bo naskórek nie jest uszkadzany. Bolesność zabiegu jest znacznie mniejsza w stosunku do konkurencyjnych urządzeń. Długotrwałe efekty utrzymują się nawet po jednorazowej sesji.

Medycyna estetyczna

Estetic Medic proponuje Państwu cały ,,wachlarz,, mało inwazyjnych zabiegów, które mają na celu profilaktykę starzenia się, a także przywrócenie zdrowego i naturalnego wyglądu.W naszej placówce zajmujemy się konsultacjami, zabiegami w zakresie medycyny estetycznej, plastycznej, ginekologii estetycznej oraz dermatologicznej.Oprócz fachowej kadry posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny i leczniczy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zabiegi

Medycyna estetyczna

Medycyna Estetyczna to szybko rozwijająca się nowa dziedzina nauki. Dbałość o urodę, zmieniająca się od wieków nabrała nowego wyrazu z poprawą jakości życia społeczeństw Zachodu szczególnie w ostatnich latach. medycyna estetycznaOprócz troski o wygląd pojawiło się dążenie do opóźniania procesu starzenia się a zadanie to postawiono przed współczesną medycyną. Tak, z potrzeby czasu, powstała zupełnie nowa specjalność medyczna w rozwój której zaangażowanych jest coraz więcej dziedzin nauki i techniki.

eRejestracja w Medyk Centrum

def