Napisz do nasz maila Rejestracja online Zobacz nas na Youtube Zobacz nas na Facebooku Zadznoń do nas przez Skype - login: medykcentru

Jesteś tutaj

Strona główna

Laser MonaLisa Touch

Laser MonaLisa Touch przeznaczony jest do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. To pierwszy i jedyny laser stworzony specjalnie z myślą o pięknie i zdrowiu intymnym kobiety. Służy do rewitalizacji intymnych narządów kobiecych oraz estetycznych zabiegów rekonstrukcyjnych.

Zabiegi przywracające pochwie elastyczność, rewitalizujące ścianki pochwy, obkurczające je, redukujące suchość i przywracające optymalny poziom nawilżenia wykonywane są przy pomocy specjalnej końcówki wyposażonej w skaner, którą wprowadza się do wnętrza waginy. Laser działa bezpośrednio na ścianki pochwy modelując je, napinając oraz stymulując tkankę i kolagen do regeneracji. Redukuje też suchość dzięki rewitalizacji i odmłodzeniu ścianek pochwy. W efekcie stają się one bardziej elastyczne i zwarte. Dzięki rewitalizacji ścianek, zostaje przywrócona funkcjonalność i estetyka waginy sprzed porodu, czy okresu menopauzy, wzrasta poziom nawilżenia. W rezultacie pacjentka odczuwa znaczną poprawę jakości życia zarówno codziennego jak i intymnego.

Zabiegi rekonstrukcji korekcyjnej intymnych narządów kobiecych m.in. blizn poporodowych, deformacji zmian zewnętrznych i wewnętrznych wykonywane laserem MonaLisa Touch™ relatywnie osiągają dużo lepsze wyniki od tych przeprowadzanych przy użyciu skalpela. Laser stymuluje koagulację tkanki, dzięki czemu nie występuje krwawienie. Zmniejsza to ryzyko powstawania blizn pooperacyjnych, redukuje obrzmienie obszaru zabiegowego oraz dyskomfortu po zabiegu i radykalnie skraca czas rekonwalescencji. Laser nie tylko modeluje zewnętrzne intymne obszary ciała kobiety, ale też zwiększa zwartość i elastyczność tkanki poprzez stymulację produkcji kolagenu. 

Zabiegi laserowej ginekologii estetycznej przy użyciu lasera MonaLisa Touch wyróżnia zupełna bezinwazyjność lub nieznaczna inwazyjność, zupełny brak rekonwalescencji  lub minimalny okres rekonwalescencji.

Utrata elastyczności pochwy i brak nawilżenia

Problem utraty pierwotnej elastyczności pochwy, obiekcje do jej rozmiaru i prawidłowego nawilżenia dotyczą wielu kobiet, które doświadczyły porodu. Może on być również wynikiem naturalnego procesu starzenia się związanego z okresem menopauzy.

Zabiegi korygujące te zmiany wykonywane są przy pomocy specjalnej końcówki wyposażonej w skaner, którą wprowadza się do wnętrza waginy. Laser działa bezpośrednio na ścianki pochwy modelując je, napinając oraz stymulując tkankę i kolagen do regeneracji. Redukuje też suchość dzięki rewitalizacji i odmłodzeniu ścianek pochwy. W efekcie stają się one bardziej elastyczne i zwarte. Dzięki rewitalizacji ścianek, zostaje przywrócona funkcjonalność i estetyka waginy sprzed porodu, czy okresu menopauzy, wzrasta poziom nawilżenia. W rezultacie pacjentka odczuwa znaczną poprawę jakości życia zarówno codziennego jak i intymnego.

Estetyczna korekcja intymnych narządów zewnętrznych

Coraz istotniejszą pozycję w ginekologii estetycznej zajmuje rekonstrukcja korekcyjna waginy. Zabiegi wykonywane laserem MonaLisa Touch™ relatywnie osiągają dużo lepsze wyniki od tych przeprowadzanym przy użyciu skalpela. Laser stymuluje koagulację tkanki, dzięki czemu nie występuje krwawienie. Zmniejsza to ryzyko powstawania blizn pooperacyjnych, redukuje obrzmienie obszaru zabiegowego oraz dyskomfortu po zabiegu i radykalnie skraca czas rekonwalescencji. Laser nie tylko modeluje zewnętrzne intymne obszary ciała kobiety, ale też zwiększa zwartość i elastyczność tkanki poprzez stymulację produkcji kolagenu.

Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu

W MEDYK CENTRUM problemy z nietrzymaniem moczu można leczyć metodą laserową.

Cena zabiegu tylko 1000 zł - rewitalizacja przedsionka pochwy i krocza w cenie zabiegu.

Laserowe obkurczanie pochwy

MonaLisa Touch

Czym jest rozluźniona pochwa?

Zespół rozluźnienia pochwy stanowi dla dużej ilości kobiet bardzo duży problem w kontaktach seksualnych. Kobieta staje się bardziej skrępowana, zawstydzona oraz znacznie spada jej satysfakcja z życia seksualnego.

eRejestracja w Medyk Centrum

def